Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Insjölandskap med fåglar, signerad och daterad G. Brusewitz 24.6.70, akvarell, 20x26 cm
Gulnader
194018
2013-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här