Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Insjölandskap med fåglar, signerad och daterad G. Brusewitz 24.6.70, akvarell, 20x26 cm

Gulnader

194018

2013-07-04