David Denby oljemålning

David Denby oljemålning
David Denby oljemålning
David Denby oljemålning
David Denby oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DENBY, David (född 1946): Komposition, signerad och daterad David Denby 19776, olja på duk, 77x30 cm

Smärre skador och färgbortfall

194023

2013-07-04