Tage Hedqvist oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Motto "Seglats", signerad med dedikation "Till Rune Hedqvist med tack från Tage Hedqvist", påskrift a tergo "Skiss till detalj av väggen i Bromma flickskola målat 1942", olja på pannå, 37x45 cm
Smärre färgbortfall
194040
2013-07-04