Georges Rouault litografi

Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROUAULT, Georges (1871-1958): "Tête du Christ", signerad Georges Rouault i plåten, litografi, 58x44 cm

194042

2013-07-04