Nils Kölare bok koppartryck

Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck
Nils Kölare bok koppartryck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÅDSTRÖM, Niklas - KÖLARE, Nils., "Att läggas till kartbilden", koppartryck och prosadikter, (Galleri Christina Höglund) 1994, 1 kopparplåt (på pärmens insida), etsningar N. Kölare, grått linneband, signerad av förförfattare och konstnär, detta 51/96

194059

2013-07-05