Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
COOPER, William Heaton (England 1903-1995): "Windermere from Red Screes", signerad W. Heaton Cooper, akvarell, 36x55 cm
194064
2013-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här