Byrå sengustaviansk
2013-07-04
194079
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd 85, 117x56 cm
Nyckel saknas, lagad stenskiva, fanérskador, fanérlagningar, lagningar