Pelare sten

Pelare sten
Pelare sten
Pelare sten
Pelare sten
Pelare sten
Pelare sten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PELARE, granit, balusterformad, på kvadratisk sockel, höjd 79 cm
Proveniens: Häringe slott

Slitage, nagg och skador

194101

2013-07-05