Skrivbyrå
2013-07-05
194102
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, fanérad med mahogny, mässingsbeslag, 90, 117x50 cm
Skador, lagningar, skiva och nyckel saknas