Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, fanérad med mahogny, mässingsbeslag, 90, 117x50 cm
Skador, lagningar, skiva och nyckel saknas
194102
2013-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här