Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAKSPEGEL, delbar skiva, 1800-talets slut, mahogny, reglerbar höjd, nyckel finns
Fläckar, fanérskador
194106
2013-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här