Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RAKSPEGEL, delbar skiva, 1800-talets slut, mahogny, reglerbar höjd, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Fläckar, fanérskador
194106
2013-07-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner