Rakspegel

Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RAKSPEGEL, delbar skiva, 1800-talets slut, mahogny, reglerbar höjd, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Fläckar, fanérskador

194106

2013-07-05