Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, 203x97 cm
Dekorelement saknas, dekorlister saknas, skador
194115
2013-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här