Ljuskrona nyrokoko
2013-07-05
194117
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, för 12 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd 100 cm