Skåp mahogny

Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRIN/BOKSKÅP, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanerat i mahogny, inläggningar i mässing, kannelerade kolonetter, höjd 201, 108x53 cm, nyckalr finns

Saknar hyllplan, slitage, repor, lös listdel handtag och dekorelement medföljer, krön saknas

194123

2013-07-05