Skåp mahogny
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRIN/BOKSKÅP, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanerat i mahogny, inläggningar i mässing, kannelerade kolonetter, höjd 201, 108x53 cm, nyckalr finns
Saknar hyllplan, slitage, repor, lös listdel handtag och dekorelement medföljer, krön saknas
194123
2013-07-05