Skåp barockstil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 2-delat, med vitrinöverdel, barockstil, delvis äldre delar, ek och valnöt, blyinfattade fönster, rikt skulpterad dekor, höjd 230, 124x60 cm, nyckel finns
Del av bakstycke saknas, skador, lagningar, lös lucka, delar saknas, delar medföljer, skadade glas
194125
2013-07-05