Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2-delat, med vitrinöverdel, barockstil, delvis äldre delar, ek och valnöt, blyinfattade fönster, rikt skulpterad dekor, höjd 230, 124x60 cm, nyckel finns

Del av bakstycke saknas, skador, lagningar, lös lucka, delar saknas, delar medföljer, skadade glas

194125

2013-07-05