Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, blomdekor

Ett fat med fotnagg

194133

2013-07-04