Tallrikar skålar Kina

Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina
Tallrikar skålar Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st, SKÅLFAT 2 st, skålar 2 st, fat 3 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal

Nagg, sprickor

194135

2013-07-04