Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CREMEKOPPAR, 1 par, TEKANNA, RISSKÅLAR, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, tekannans höjd 10 cm
Ett lock med nagg, kannans mynning med obetydlig nagg
194136
2013-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här