Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 2+2+1 st., KOPPAR 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, famille rose samt emaljfäger

Smärre kantnagg, enstaka sprickor

194137

2013-07-05