Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STYRSTATIV med ratt, ratt i mahogny och stativ i mahogny och aluminium,1900-tal, höjd ca 96x34x16, rattets diameter ca 83 cm
Smärre ytskador och slitage
194166
2013-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här