Fartygsratt och styrstativ mahogny

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STYRSTATIV med ratt, ratt i mahogny och stativ i mahogny och aluminium,1900-tal, höjd ca 96x34x16, rattets diameter ca 83 cm

Smärre ytskador och slitage

194166

2013-07-10