Nils Gunnar Sander skulptur

Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur
Nils Gunnar Sander skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): Ansikte, terracotta, signerad och daterad 1972, höjd 57 cm

194172

2013-07-05