Burkar med lock dosor mestadels silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURKAR, med lock, 2+2 st., DOSA, NÅLFAT, 2 st, silver, 1800-tal, total vikt ca 277 g, DOSA, med snäcka, förgylld, stämplar saknas

194202

2013-07-05