Karikatyr

Karikatyr
Karikatyr
Karikatyr
Karikatyr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Karikatyr med hundar, kolorerad etsning, otydligt signerad, 17x45 cm

194226

2013-07-05