Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANNER, Mariana (född 1943): (2) "Poppea II" samt "Kapsel 14", signerade o numrerade Mariana Manner 125/200 samt I etat, litografi samt etsning, 29x19 resp 20x35 cm
194227
2013-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här