Vasili Levi oljemålning
Valmis
2013-07-05
194234
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LEVI, Vasili (1878-1954): Hyttande kvinna, signerad V Levi, olja på duk, 77x60 cm
Visst färgbortfall