Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

LEVI, Vasili (1878-1954): Hyttande kvinna, signerad V Levi, olja på duk, 77x60 cm

Visst färgbortfall

194234

2013-07-05