Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ASKER, Curt (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade Curt Asker 1/49 samt 26/49, litografi, bladstorlek 53 x41 resp 53x60 cm
194243
2013-07-05