Curt Asker grafik

Curt Asker grafik
Curt Asker grafik
Curt Asker grafik
Curt Asker grafik

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ASKER, Curt (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade Curt Asker 1/49 samt 26/49, litografi, bladstorlek 53 x41 resp 53x60 cm

194243

2013-07-05