Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kamratporträtt, möjligen dansk eller tysk skola, otydligt signerad P. AX och daterad 1908, olja på duk, 58x103 cm

Dukskador

194247

2013-07-05