Tallrikar Kina/Japan
2013-07-06
194251
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2+2 st., SKÅLFAT, porslin, Kina/Japan,17/1800-tal, dekor i imarifärger samt i blåvitt, diameter 23 samt 14 cm
Nagg, 3 av 4 tallrikar har hårsprickor