Jette L. Ranning olja

Jette L. Ranning olja
Jette L. Ranning olja
Jette L. Ranning olja
Jette L. Ranning olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RANNING, Jette. L. (Danmark född 1954): Royal landscape III, signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning Stockholm -88, olja på duk, 130x100 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

194256

2013-07-10