Ton van Summeren triptyk
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SUMMEREN, Ton van (Holland född 1953): Crater, Corona, Serpens - tripyk, signerad och daterad Ton van Summeren -87, blandteknik och collage, vardera 60x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö
194257
2013-07-06