Ton van Summeren triptyk

Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk
Ton van Summeren triptyk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SUMMEREN, Ton van (Holland född 1953): Crater, Corona, Serpens - tripyk, signerad och daterad Ton van Summeren -87, blandteknik och collage, vardera 60x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

194257

2013-07-06