Jette L Ranning diptyk

Jette L Ranning diptyk
Jette L Ranning diptyk
Jette L Ranning diptyk
Jette L Ranning diptyk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RANNING, Jette. L. (Danmark född 1954): Blind Fold-Diptyk, signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning Stockholm -98, olja på duk, 60x40 cm vardera

194258

2013-07-06