Anne-Marie Boberg oljemålning

Anne-Marie Boberg oljemålning
Anne-Marie Boberg oljemålning
Anne-Marie Boberg oljemålning
Anne-Marie Boberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOBERG, Anne-Marie (samtida): Stockholm, signerad och daterad Boberg -97, olja på duk, 24x19 cm

194265

2013-07-06