John Jon And oljemålning

John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHN JON AND (1889-1941): TUMMELITEN, originalmålning för uppsättning på Operan1936, olja på pannå, signerad JonAnd, 99x69 cm

194270

2013-07-15