Agnes Clevé akvarell

Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Blommor på bordet", akvarell, signerad och daterad A Clevé-29, 37x32 cm

194281

2013-07-15