Agnes Clevé akvarell

Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell
Agnes Clevé akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Frukter och statyetter", akvarell, signerad A Clevé, 37x29 cm

194282

2013-07-15