Agnes Clevé pastell

Agnes Clevé pastell
Agnes Clevé pastell
Agnes Clevé pastell
Agnes Clevé pastell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Assisi, Italien, I", pastell, signerad och daterad A Clevé, Assisi 2 mars-22,29x34 cm

194284

2013-07-15