Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ETSNINGAR, 2 st, "Stjerna" resp Damer i det gröna, varav en signerad och numrerad Anne Christin Jansen Dornish 3/30, 20x14 resp 25x19,5 cm
194286
2013-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här