Kronograf herrarmbandsur Binesa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRONOGRAPHE SUISSE, Binesa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, Landeron-verk cal. 51, 17 jewels, minutindikator, boett av guld 18 k, metall innerboett, flexlänk, plexiglas, diameter 38 mm
Fjädern av, boett med smärre bucklor
194295
2013-11-24