Kronograf herrarmbandsur Binesa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRONOGRAPHE SUISSE, Binesa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, Landeron-verk cal. 51, 17 jewels, minutindikator, boett av guld 18 k, metall innerboett, flexlänk, plexiglas, diameter 38 mm

Fjädern av, boett med smärre bucklor

194295

2013-11-24