Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGTRÄSNITT, 2 st, Japan, Hiroshige II (1826-1869) och Toyokuni III (1786-1864), nr 6 och nr 33 ur serien "Kannon Reigenki", del 1 (västra provinser), signerade, bladmått 36x25 cm

Skador, slitage, lagningar

194322

2013-07-10