Fåtölj De Sede DS620

Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620
Fåtölj De Sede DS620

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ med utdragbar sits, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder

Slitage

194335

2013-07-06