Lindorm Liljefors olja

Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Kråkor vid sjö" signerad och daterad Lindorm. L - 79, olja på pannå, 42x56 cm

194355

2013-07-06