Dosa i silver med medaljonger
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DOSA, silver, Erik Söderholm, Härnösand 1861, spetsoval med infällda medaljonger i glas, invändigt förgylld, längd 10 cm
Smärre bucklor, obetydlig skada, botten bär spår av klistermärke
194379
2013-07-09