Dosa i silver med medaljonger

Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger
Dosa i silver med medaljonger

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DOSA, silver, Erik Söderholm, Härnösand 1861, spetsoval med infällda medaljonger i glas, invändigt förgylld, längd 10 cm

Smärre bucklor, obetydlig skada, botten bär spår av klistermärke

194379

2013-07-09