C Palme oljemålning

C Palme oljemålning
C Palme oljemålning
C Palme oljemålning
C Palme oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALME, Carl (1879-1960): Mansstudie, olja på duk, otydligt monogramsignerad CP, 92x60 cm
Intygad a tergo av Ewy Palme

Smärre färgbortfall.

194381

2013-07-06