Matservis Rörstrand

Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAT- och KAFFESERVIS, 110 dlr, Rörstrand, "Prince", bestående av, 23 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 17 desserttallrikar, 29 assietter, 2 uppläggningsfat, 2+1 skål, 2 såsskålar, 19 kaffekoppar, kaffekanna (ej modell Prince), gräddsnipa och sockerskål, ett extra kaffefat medföljer
Skador: Obetydligt slitage och nagg

194384

2013-07-06