Ulvåsa Slott

Ulvåsa Slott
Ulvåsa Slott
Ulvåsa Slott
Ulvåsa Slott

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ulvåsa Slott, Östergötland, signerad Schönberg, olja på duk, 56x39 cm

194426

2013-07-07