Carl Hasch oljemålning

Carl Hasch oljemålning
Carl Hasch oljemålning
Carl Hasch oljemålning
Carl Hasch oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HASCH Carl (1834-1897): Landskap med vandrare, signerad C Hasch, olja på pannå, uppfordrad, 50x73 cm

Obetydlig repa

194439

2013-07-07